İtalya
Addio Al Nubilato izle
İncele
Addio Al Nubilato izle
Orjinal Dil
2021 İtalya yapımı olan Addio Al Nubilato, erotik ve romantik sahneleri ile ön plana çıkıyor. Film, birbirlerinden farklı hayatlar yaşamış olsalarda benzer bir yaşam biçimi olan dönrt kadının hikayesini ele alıyor. Bu hikayenin ana konusu aslında yaşadığı sorunların çoğunlukla aynı olması. Bir kadın nedeni evlemek üzere bekarlığa veda partisi kutlamak ister ki ? Şimdi şu cümleler aklınızdan geçebilir. Erkekler hangi nedenden ötürü bekarlığa veda partisi kutluyor ise bu nedenden ötürüde kadınlar kutlamalı gibi düşünebilirsiniz. Konuyu daha fazla dağıtmadan filmin özetine kaldığı yerden devam edelim. Sofia, kendisinden emin erkeklere fazla güveni olmayan bir kadındır. Lisa, mizah duygusu yüksek heyecanı seven bir kadındır. Emly, daha çok sakin bir yaşamı tercih eder. Lusica ise bu üç kadından çok farklı erkek sevgilisi olan aynı zamanda lezbiyenlerden de hoşlanan güzelliği ile büyüleyici bir kadındır. Bu hikayede dört kadının karakter ve yaşam biçimleri farklı olsa da, biraz önce vurguladığımız üzer sorunun kaynağı aynıdır. Erotik sinema severlerin gece partileri düzenleyen kadınların ilişkilerini iğneden ipliğe kadar sorgulamasını konu almaktadır.
 • 1 saat 46 dk
 • IMDb 5.6
 • 901
 • 0
Mutlu Azınlık – Happy Few izle
İncele
Mutlu Azınlık – Happy Few izle
Orjinal Dil
2010 Fransa ve İtalya ortak yapımı "Mutlu Azınlık - Happy Few" ünlü isim yönetmen Antony Cordier tarafından kaleme alınmış ve yönetilmiştir. Film, uzun yılladır evli olan Rachel, Franck, Teri ve Marco'nun yaşadıkları benzer sorunları ele almaktadır. Çiftler ilişkilerinde yaşamakta olduğu karmaşadan nasıl kurtulacakları gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalırken, çocuk yapma konusunda şüpheleri vardır. Sıradan bir gün ilişkilerini renk katma istemeleri sonucunda en yakın arkadaşları olan Rachel ve Franck, çiftlerin düzenlediği partiye katılmaya karar verirler. Aslında bu parti çiftin düşündüğü gibi bir organizasyon değil swinger partisidir. Bulundukları ortama ayak uydurma çabası içerisine giren ikili, partide Teri ve Marco ile tanışırlar ve bu tanışma ilginç bir ilişkinin başlangıcını oluşturur.Rachel ve Franck, Teri ve Marco tanışmalarının hemen sonrasında hızla ilerleyen duygusal ve cinsel anlamda giderek daha yakın bir ilişki geliştirir. Fakat bu durumun aslında evlilikleri üzerinde de etkiler yapar ve ilişkileri karmaşıklaşır. Bir yandan aşk, tutku ve cinsellik arasındaki dengeyi ararken, diğer yandan kıskançlık ve güvensizlikle mücadele ederler. Mutlu Azınlık erotik filmi, alternatif bir ilişki formunu cesurca ele almaktadır. İnsan ilişkileri, aşk ve cinsellik konularında karmaşık ve duygusal bir hikaye sunar.
 • 1 saat 43 dk
 • IMDb 4,3
 • 1.962
 • 0
The Diary 3 izle
İncele
The Diary 3 izle
Türkçe Dublaj
Serinin en son filmi, 1930'ların İtalya'sında, baş karakter olarak karşımıza çıkan Anna (Lila Baumann), bir aktris olarak kendini yeniden keşfetmiştir. Hayatında bir çok kararı aldığında bu durumun ailesini etkisi altına alacağını düşünmüş ve bu şekilde yaşamıştır. Genç kadın artık bir birey olmuş ve ayaklarının üzerinde durmaktan başka çaresinin olmadığının farkındadır. Çocukluk yıllarından itibaren en büyük hayali sinema oyuncusu olmaktır. Bu hayalini gerçekleştirmek üzere olan Anna, ünlü İtalyan yapımcı şirketi tarafından erotik filmleri başrollerinde yer alma teklifinde bulunur. Her ne kadar Anna, bu türde bir film düşünmemiş olsa da, içinde bulunduğu şartları göz önüne aldığında bundan iyi bir fırsatın olmadığı gerçeğini kabullenmek zorunda kalır. 2000 Yılı İtalyan yapımı olan Film, yıldızların ilişkileri, yapımcının malikanesindeki orgi partileri gibi olağan sahneler ve çıplaklık gerektiren birçok başka senaryo da ortaya çıkar.
 • 1 saat 21 dk
 • IMDb 5.9
 • 1.169
 • 0
Emmanuelle Galakside 6 Erotik Film izle
İncele
Emmanuelle Galakside 6 Erotik Film izle
Orjinal Dil
Ünlü erotik film yönetmeni Tinto Brass'ın kaleme aldığı "Emmanuelle 6" adlı filmi mercek altına alacağız. 1988 Yılı İtalyan yapımı filmin başroldeki ünlü oyuncu Emmanuelle karakteri (Natalie Uher), görmekteyiz. Konusunu ele alacak olursak kendisinden yaşça büyük olan kocası Jean ile Bangkok'ta yaşamlarını sürdürmektedirler. İki arasında yaş farkının oldukça belirgin olması bazı sorunları doğuruyor olsa da, çözümünü üretmeye çalışırlar. Emmanuelle ve Jean arasındaki ilişkiye göz attığımızda, cinsel deneyimlerin öğrenilmesi ve paylaşılması üzerine kurulduğunu açıkça görebiliyoruz. Ancak, bir gün genç Marie-Ange'nin Emmanuelle'ı ziyareti sonucunda hayatında yeni bir başlangıcın işareti olacağını göstermiştir. yeni bir başlangıcın işareti olur. Kendisi ile arasında yaş farkı bulunan Bee, ona yeni bir hayat sunduğunda genç kadın bu teklifi hiç düşünmeden kabul eder. Bee'nin davetiyle "ormanın derinliklerine" doğru heyecan verici bir yolculuğa çıkan Emmanuelle, kendi içindeki arzuları ve sınırları keşfeder. Emmanuelle 6 serisinde " cinsellik, tutku ve özgürlük teması ile öne çıkarken, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunar.
 • 1 saat 22 dk
 • IMDb 5,7
 • 13.322
 • 0
Görünmez adam erotik filmi izle
İncele
Görünmez adam erotik filmi izle
Orjinal Dil
Görünmez Adam Erotik Filmi erotik ve gerilim türünde yerini alıyor.Filmde, Başarılı bir bilim adamı olan Robert, gizli bir deney yaparak görünmezlik yeteneği kazanır. Kazanmış olduğu bu yeteneği farklı amacının dışında kullanmaya karar verir.Bu yetenek, onu arzularının ve güçlerinin esiri yapar. Robert, bu yeni gücünü kullanarak özgürce dolaşırken, erotik sahneler ve çarpıcı anlarla dolu karmaşık bir dünya keşfeder. Ancak görünmezlik, zamanla ahlaki sınırların kaybolmasına yol açar ve Robert'ı tehlikeli bir yola sürükler. Aynı zamanda, aşkı ve ihtirasıyla mücadele eden bir karakter olarak, arzularının sonu gelmez arayışını dengelemeye çalışır. "Görünmez Adam Erotik Film," güç, arzu ve ahlaki zorlukların karmaşık bir karışımını sunuyor.
 • 1 saat 47 dk
 • IMDb 5,9
 • 23.733
 • 60
Melissa P. izle
İncele
Melissa P. izle
Orjinal Dil
2005 yapımı 'Melissa P.' erotik filmi, ergenlik dönemindeki Melissa'nın içsel yolculuğunu cinsellik ve kimlik keşfi üzerinden aktarıyor. Melissa, duygusal ve cinsel deneyimleriyle başa çıkarken kendi kimliğini inşa etmeye çalışır. Bu dokunaklı drama, gençliğin içsel çatışmalarını, büyüme ve olgunlaşma sürecini anlatarak izleyiciyi etkiler. 'Melissa P.' filmindeki karakterin içsel yolculuğu, ergenlik ve kimlik arayışı temasıyla öne çıkıyor. Barbara Alberti ve Cristiana Farina'nın senaryosunu kaleme aldığı başarılı bir erotik sinema filmi.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5,7
 • 39.558
 • 15
Lady Of The Night Erotik Film izle
İncele
Lady Of The Night Erotik Film izle
Orjinal Dil
Lady of the Night - (Gecenin Kadını), 1986 yapımı duygusal derinliği olan bir film. Bu özel yapım, bir kadının yaşam serüvenini dokunaklı bir şekilde anlatır. Sevgi, kayıp ve içsel dönüşüm gibi temaları ustalıkla işleyerek izleyiciyi etkiler.Erotik Film, ana karakterin hayatının farklı evrelerini yansıtarak izleyiciye derin bir bakış sunar. Genç yaşlarda zorluklarla dolu bir çocukluk geçiren kadın, zamanla içsel gücünü keşfeder. Birbirinden farklı ilişkilerle deneyimler kazanırken, sevginin ve kişisel büyümenin önemini keşfeder.1986 yapımı "Lady of the Night", duygusal sahneleri ve karakter gelişimini kusursuz bir şekilde harmanlar. Ana karakterin hayatının iniş çıkışları, izleyicilerin empati kurmasını sağlar. Film, insanın iç dünyasına dokunan bir hikaye sunarken aynı zamanda unutulmaz performanslarla izleyicileri etkisi altına alır. "Lady of the Night", romantizm ve dramın muhteşem bir sentezi olarak öne çıkar. 1986 yapımı bu özgün film, duygusal derinliği ve sıradışı hikayesi ile izleyicileri büyüler.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5,6
 • 7.123
 • 0
Yaramaz Çocuk Bubby izle
İncele
Yaramaz Çocuk Bubby izle
Türkçe Altyazı
Bubby, çocukluk ve gençlik yıllarının bir çoğunu geride bırakmıştır. Kendi istediği değil annesinin ona yapmış olduğu türlü işkenceler ve zorbalık ile bu süreci yaşamıştır. Bubby, doğumundan sonra evin bodrum katında annesi tarafından mahkum edilen gün yüzü görmeyen 35'li yaşların başında bir adamdır. İnsanlar ile iletişimi olmayan dış dünyaya dair en ufak bilgi sahibi olmadığından tedirgin davranışları gözlerindeki korkuyu her kes anlamaktadır. Annesinin tutsak hayatından koparak dışarıya çıkan ve keşif esnasında yaşadıkları gerçekleri konu alan Yaramaz Çocuk Bubby, Türkçe altyazı seçeneği ile karşımıza çıkıyor.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5.7
 • 1.114
 • 0
La Seconda Moglie izle
İncele
La Seconda Moglie izle
Orjinal Dil
Bir yaz akşamında kamyon şoförü Fosco ile evlenen Santina, üvey oğlu ile birlikte yeni bir hayat kurmaya karar verir. İtalyanın en kalabalık olan şehirlerinden Toskano'da kırsal bir semtte yaşamlarını sürdürürler. Kocasının ikinci işi ise tüccarlık yapmaktır. Fosco hırsızlık suçundan yakalandığında ise Anna ve Livio birbirlerine sırılsıklam aşık olurlar. Dram bir hayat öyküsünü konu alan La seconda moglie filminde cinsel dürtülerini kontrol edemeyen yaşadığı erotik hayat öyküsünü anlatmaktadır.
 • 1 saat 43 dk
 • IMDb 5,4
 • 1.470
 • 0
La zia di Monica Erotik Film izle
İncele
La zia di Monica Erotik Film izle
Orjinal Dil
İtalyan asıllı La zia di Monica Erotik Filminde üniversiten yeni mezun olmuş cinsel anlamda henüz oldukça çekingen olan genç kızın teyzesinin yanında bir süre kalmasını konu alıyor. Monica üniversiteyi iyi bir derece ile bitirmiş fakat arkadaşlardan farklı bir yaşam sürmüştür. Onun en büyük eğlenceli evde kitap okumak ve aktivitelerini bu yönde sürdürmek olmuştur. Monican'ın teyzesi ise kocasının ölümünün ardından günü birlik ilişkilere merak sarmış büyük malikanesinde seksi doruklarda yaşamanın keyfini çıkarmaktadır.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5,4
 • 5.528
 • 0
Daha Ne İsterim 2010 izle
İncele
Daha Ne İsterim 2010 izle
Orjinal Dil
Daha Ne İsterim 2010 erotik filmin'de İş arkadaşlarının veda gecesinde düzenlemiş olduğu partiye davet edilen Anna, güzelliği ile büyüleyici bir kızdır. Partideki bütün erkeklerin dikkatlerini üzerine çeken Anna kendisinden emin ve sakin bir şekilde gecenin tadını çıkarmaya devam eder. Son derece eğlenceli parti gecesinden Annan'ın dikkatini çeken isim ise yakışıklı genç Domenico olur. Onu yakından tanımak ve kısa bir sohbet etmek için yanına giden genç kadın, bu durumu artık ilişkiye çevirmede son derece kararlıdır. Annan'ın bilmediği bir en büyük sır ise Domenicon'un aslında evli iki çocuk babası olduğudur. Büyün bu gerçekleri tüm yalınlığı ile öğrenmesine rağmen ilişkilerinde en ufak bir pürüze yer vermeyen ikilisinin seks hayatlarının konu alan Daha Ne İsterim 2010 erotik yapımı sinema severlerin karşısına çıkıyor.
 • 1 saat 43 dk
 • IMDb 5,4
 • 1.936
 • 0
Femina Ridens izle
İncele
Femina Ridens izle
Orjinal Dil
Saygın ve kariyerinde zirvede olan doktor Sayer, işinden arta kalan zamanlarını Romanın dışında kırsal bir bölgede bulunan lüks villasında geçirir. Sayer, etrafındaki bir çok arkadaşından ve ailesinden gizlediği sırları vardır. Orta yaşlardaki doktor sadist fantezilerden son derece hoşlanmakta ve bir kaç kadın üzerinden gizli şekilde fantezilerini sürdürmektedir. Genel olarak hayat kadınlarının üzerinde uyguladığı bu fanteziler partnerlerinin de istekleri doğrultusunda gerçekleşiyor. Sayer'in en çok haz aldığı fantezi ise kadınlara farklı türlerden işkence ederek seks yapmasıdır. Maria, uyuşturucu bağımlısı bir kadındır. Önce hastanede onun tedavisini yapar ve sonrasında ıssız bölgedeki villasına götürür. Erotik ve sadist fantezilerin bir arada yaşandığı Türkçe Altyazılı 1996 yapımı Femina Ridens, yüksek görüntü kalitesi ile sizlerle oluyor.
 • 1 saat 43 dk
 • IMDb 5.6
 • 1.307
 • 0

erotik film

Günümüzde bir çok kategori altında yüzlerce hatta binlerce sinema filmi yer alıyor. Bunların içerisinde erotik film yapımları en çok talep gören ve izlenenler arasında zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Erotik filmler denildiğinde bunu ön yargılı yaklaşmak yerine dram ve bir çok yapımın içerisinde +18 türü filmlerinde yer aldığı gerçeğini unutmamak gerekiyor. Ön yargılı davranmak ve eleştirme yapmadan önce Erotik kelimesinin ne anlama geldiğini iyi bilmek gerekiyor. Bu yüzden sizlere burada detaylı bilgi vermek istedim. sex filmleri-- 18 filmler--Erotik Film izle--betist - onwin giriş - 1xbet giriş - megapari - trbet - casino siteleri-betorder - tarafbet-bahiscom-tipobet- sahabet - en iyi casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - netsnippets.com

+18 filmler

Öncelikle Erotik kelimesinin Fransız kökenli bir kelime olduğunu bilmenizi isterim. TDK'ye göre cinsel duyumlar veya onlara bağlı olan duyumların uyandırılmasını ifade etmektedir. Erotik kelimesinin diğer anlamaları ise şu şekilde; Kösnül, şehvani ve şehevidir. Erotik film izleyicilerin cinsel hayatına ne kadar dokunuyor en çok merak edilen konuların arasında yerini alıyor. Bunun cevabını ise şu şekilde açıklayabiliriz. Neticede izlediğimiz bir çok sinema filminin senaryosu kurgu üzerine kurulmuştur. Bu yüzden erotik içerikli yapımlardaki sahneler gerçek hayatlar ile mukayese edilmese de izleyicinin ilişki hayatı renklendirebiliyor. Her ne kadar bu tarz filmlere bir çok kişi ön yargılı davranıyor olsa da, bu durumun doğru olmadığı düşüncesindeyim. erotik filmlerErotik sinema filmlerine bakış açısı ve yorumlama durumuna göre özetleyebilirsiniz. Örneğin iki türlü bakış açısı üzerinden yorumlayacak olursak. Birincisi ahlaksız bir film diyebiliriz. Diğer bir bakış açısı ile monoton bir ilişkiyi renklendirmek amacı ile izlenebilir. Yani birden fazla bakış açısı ve kişinin yorumlaması ile farklı mesajlar ortaya çıkabilir. Sizlerde sitemizden yüksek görüntü kalitesinde erotik film izlemek istiyorsanız +18 film türünde yer alan kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. escort antalya- antalya escort- istanbul escort- escort ümraniye- ümraniye escort bayanlar- ankara escort bayan- gaziantep escort- gaziantep escort- bodrum escort-