Fransa
Last Summer +18 film izle
İncele
Last Summer +18 film izle
Orjinal Dil
2023 Yılı Almanya ve Fransan'nın ortak yapımı "Last Summer" karısının ölümünden sonra dul iki kızı olan Anne isimli kadınla evlilik yapan Pierren'in hikayesini ele alıyor. Pierre, orta yaşların başlarında 18 yaşına yeni girmiş Theo ile yaşamını sürdürmektedir. Evlenmeye karar verdiğinde ise oğlununda kendisi ile yaşaması gerektiğini bilmesini ister. Bölgede isminden sıklıkla bahsettiren Anne, yeni evlilik yaptığı adamın oğlundan hoşlanmaya başlar. Kocasının işte olduğu zamanlarda ikili dahada yakınlaşmaya başladığında bu durum kontrol çıkar.
 • 1 saat 45 dk
 • IMDb 5.6
 • 1.539
 • 0
Paris, 13. Bölge izle
İncele
Paris, 13. Bölge izle
Orjinal Dil
2013 yılın Fransa yapımı erotik filminde birbirlerine deli gibi aşık olan evlilik planları yapan gençlerin hikayesini anlatmaktadır. Émilie ve Amber uzun bir süredir seviyeli ilişki yaşamaktadır. Bu durum her ne kadar evlilik düşüncelerini masaya yatıracak olsa da, henüz kesin karar vermiş değillerdir. Genç çiftler bir hafta sonu araçları ile yolculuğa çıkarlar ve yolda rastladıkları Nora ile kısa sürede kaynaşıp arkadaş olurlar. Sevgililer yeni tanıştıkları kız Nora hakkında en ufak bilgiye sahip olmasalarda arkadaş olması için ona bir şans verirler. Aslında Nora, sevgililerin düşünmediği kadar ileri gidecektir. Émilie, Amber'le yolları kesişen Rolan'ın sevgililerin ilişkilerine dahil olması ve üç yetişkin bireyin yaşadıkları erotizm dolu hikayeyi ele almaktadır.
 • 1 saat 34 dk
 • IMDb 5.9
 • 570
 • 0
Mine 2013 izle
İncele
Mine 2013 izle
Orjinal Dil
2013 Fransa yapımı "Mine 2013" short erotik film olarak izleyici karşısına çıkıyor. Usta yönetmen Álvaro De La Herráni'in kaleme aldığı bu yapım, güzelliği ile büyüleyici Marina Jamieson'in seks sahnelerini ele alıyor. Yakışıklı oyuncu Garrett Neff'in de başrollerinde yer aldığı Mine 2013 orijinal dil seçeneği ile sizlerle oluyor.
 • 5 Dakika
 • IMDb 5.3
 • 824
 • 0
Locust 2014 1. Sezon izle
İncele
Locust 2014 1. Sezon izle
Orjinal Dil
Rus doğumlu 53 yaşındaki yönetmen Oleg Malovichko'nun kaleme aldığı 2014 yılının en iddialı dizileri arasında yerini alan "Locust Locust" gizemli hikayesi izleyicilerinden büyük beğeni alıyor. Lera ve Artem çifti flört hayatlarını evlilik yaparak taçlandırmaya karar vermenin üzerinden yaklaşık olarak bir yıl geçmiştir. Bu süreç içerisinde bir çok sorunla yüzleşen ve çözüm geliştiren çift monoton bir süreç ile karşı karşıya kaldıklarında bunu renklendirmenin eski günlerdeki gibi olmanın yöntemlerini aramaya başlar. Evlilik aslında sorumluluk anlamında en büyük adımlardan biridir. Eski hayatlarını bir tarafa bırakıp yaşamak onlara ağır gelse de, sorumulukların vazgeçilmez olduğunun farkındadırlar. Çiftler kısa bir süreliğine ara vermeyi düşünürken bu süreç içerisinde evliliklerini uzaktan izlemeli ve sorunun temel kaynağını bulmaya özen göstermelidir. Bu süreç içerisinde ise yeni birileri ile tanışmanın iyi geleceğini düşünürler. Erotik ve ateşli sahneleri ile 1. sezon bölümü siz değerli izleyicilerimizle buluşuyor.
 • 1 saat 32 dk
 • IMDb 5,4
 • 1.468
 • 1
Mutlu Azınlık – Happy Few izle
İncele
Mutlu Azınlık – Happy Few izle
Orjinal Dil
2010 Fransa ve İtalya ortak yapımı "Mutlu Azınlık - Happy Few" ünlü isim yönetmen Antony Cordier tarafından kaleme alınmış ve yönetilmiştir. Film, uzun yılladır evli olan Rachel, Franck, Teri ve Marco'nun yaşadıkları benzer sorunları ele almaktadır. Çiftler ilişkilerinde yaşamakta olduğu karmaşadan nasıl kurtulacakları gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalırken, çocuk yapma konusunda şüpheleri vardır. Sıradan bir gün ilişkilerini renk katma istemeleri sonucunda en yakın arkadaşları olan Rachel ve Franck, çiftlerin düzenlediği partiye katılmaya karar verirler. Aslında bu parti çiftin düşündüğü gibi bir organizasyon değil swinger partisidir. Bulundukları ortama ayak uydurma çabası içerisine giren ikili, partide Teri ve Marco ile tanışırlar ve bu tanışma ilginç bir ilişkinin başlangıcını oluşturur.Rachel ve Franck, Teri ve Marco tanışmalarının hemen sonrasında hızla ilerleyen duygusal ve cinsel anlamda giderek daha yakın bir ilişki geliştirir. Fakat bu durumun aslında evlilikleri üzerinde de etkiler yapar ve ilişkileri karmaşıklaşır. Bir yandan aşk, tutku ve cinsellik arasındaki dengeyi ararken, diğer yandan kıskançlık ve güvensizlikle mücadele ederler. Mutlu Azınlık erotik filmi, alternatif bir ilişki formunu cesurca ele almaktadır. İnsan ilişkileri, aşk ve cinsellik konularında karmaşık ve duygusal bir hikaye sunar.
 • 1 saat 43 dk
 • IMDb 4,3
 • 1.835
 • 0
The Diary 2 izle
İncele
The Diary 2 izle
Orjinal Dil
Serinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkan "The Diary 2" adlı yapım, genç kadın Emma'nın hayatındaki duygusal yolculuğunun devamı niteliğindedir. Aradığı aşkı bulamayan kadın ilk evliliğinde aralarında ciddi yaş farkı bulunan kocasından ayrılma kararı alır. Emma, aslında yaş farkından ziyade kocasında istediği heyecanı bulamamış ve erotizm anlamında eksik kalmıştır. Monoton sürecin başlaması ve yolun sonunun çıkmaz sokak olacağının farkına varan genç akdın hayatının geri kalanını özgür bir şekilde geçirmek ister.Emma, bu durumu daha ileriye götürerek yeni bir ilişki arayışındaki tüm bu gelişmeleri günlüğü aracılığı ile düşüncelerini yansıtır. Film, aşk, tutku, cinsellik ve kalp kırıklığı gibi bir çok anlamı içerisinde barındıran konulara odaklanarak bazı derin konulara değinir. Emma'nın içsel yolculuğu, ilişkilerdeki zorluklar ve kişisel büyüme üzerinde durur. The Diary 2, sinema severlerin iç dünyasına çekerek empati kurma ve içsel dönüşüm hikayesini deneyimleme fırsatı sunmaktadır.
 • 1 saat 21 dk
 • IMDb 5.1
 • 864
 • 0
The Diary 1999 izle
İncele
The Diary 1999 izle
Orjinal Dil
The Diary adlı 1999 yapımı erotik ve dram sahneleri ile izleyicileri ekranlar karşısına kilitliyor. Başarılı oyuncu kadrosu, serinin devam etmesine yüzlerde izleyici tarafından tam not almasını sağlıyor. Filmin konusunu ele alacak olursak; genç kadın Kate'in günlüğü aracılığıyla aktarmaktadır. Bu günlük aslında onun karakteristik özelliklerini ifade etmektedir. Güzelliği ile büyüleyici genç kız Kate, monoton hayatından sıkılıp günlük tutmaya başladığında, iç dünyasını ve duygusal deneyimlerini kaydetmeye başlar. Ancak günlüğü, sıradanlığın ötesinde yatan sırları ve beklenmedik dönüşleri açığa çıkarır. Kate'in geçmişte yaşadığı travmatik olaylarla yüzleşmesi ve kendi kimliğini keşfetmesi, filmi karanlık bir yolculuğa dönüştürür "The Diary", duygusal derinlikleriyle etkileyici bir dramadır, izleyiciyi sürükleyici bir keşif yolculuğuna çıkarırken, Kate'in iç dünyasına ve geçmişine ışık tutar.
 • 1 saat 29 dk
 • IMDb 5.8
 • 979
 • 0
Drama 2010 izle
İncele
Drama 2010 izle
Orjinal Dil
Drama (2010) adlı erotik ve dram türünde yer alan film, üç tiyatro öğrencisinin profesörlerinden ve ünlü Fransız tiyatrocu Antonin Artaud'un rol tekniklerinden etkilenmeleriyle başlayan bir hikayeyi ele alıyor. Üniversitenin en başarılı öğrencisi olarak bilinen bu gen.ler, sahne performanslarında izleyicilerine gerçek duyguları ve durumları mükemmel bir şekilde yansıtabilmektedir. Ancak, onların amaçları hırs yaparak bulundukları alanda daha ileri gitme çabası içerisine girmeleri, onları karanlık yanlarına doğru yönlendirir.Öğrenciler, sahne üzerindeki gösterilerine daha fazla gerçeklik ve şehvet katmak için sınırları zorlarlar. Fantezi dolu gecelerin büyülü dünyasıyla birleşen bu deneyimler, karakterlerin kendi karanlık arzularıyla yüzleşmelerine yol açmaktadır. Drama 2010, erotik ve dram unsurlarıyla bir araya getirirken, aynı zamanda sanatın sınırlarını keşfetmeye cesaret edenlerin hikayesini anlatmaktadır. İnsanın iç dünyasını ve arzularını irdelerken aynı zamanda erotik ve fantezi dolu anları da gözler önüne seriyor.
 • 1 saat 45 dk
 • IMDb 5.1
 • 1.158
 • 0
Islands 2017 izle
İncele
Islands 2017 izle
Orjinal Dil
Islands (2017) adlı erotik ve dram türünde yer alan bu film, şehir merkezinden uzakta geçen erotizm unsurları da içeren bir hikayeyi anlatıyor. Filmde, zengin iş adamının iş çevresi ve ailesinden saklamış olduğu gizli sırları vardır. Aslında bu adam seks düşkünü bir karakter olması fakat gerçekleri gün yüzüne çıkarması durumda hayatının alt üst olabileceği gerçeğini asla unutmuyor.Filmin baş karakteri olan David, içsel yolculuğu, hayatın gerçek anlamını keşfetmesi ve ilişkilerindeki yaşamış olduğu zorluklar ana tema olarak işlenirken, erotik unsurlar da filmde önemli bir rol oynuyor. "Islands", yetişkin film severlerin tutkulu sahneleri ve karakterlerin karmaşık ilişkilerini ustalıkla yansıtarak, izleyicilere heyecan verici ve düşündürücü bir deneyim sunuyor. Film, erotik temaları ve karakter analizleriyle hem akılda kalıcı bir etki bırakıyor hem de izleyenleri duygusal açıdan yakalamayı başarıyor.
 • 1 saat 32 dk
 • IMDb 5.9
 • 1.021
 • 0
Quit 2010 izle
İncele
Quit 2010 izle
Orjinal Dil
Quit adlı 2010 erotik ve dram türündeki bu yapımda, yirmili yaşlardaki bir çiftin ilişkilerinde yeni bir aşamaya geçmek amacıyla Joshua Tree çölüne yaptığı bir seyahatle başlıyor. Bu yolculukları sadece sigarayı bırakma konusunda sınırlı kalmaz; aynı zamanda aralarındaki fiziksel ve duygusal bağları daha derinlemesine keşfetme isteğini de içerir. Birbirleriyle güven ve şeffaflık temelinde paylaşımda bulunarak ilişkilerini güçlendirmeyi hedeflerler.Quit adlı erotik film, karakterlerin içsel mücadelelerini, sigarayı bırakma süreciyle ilişkilendirirken, aynı zamanda fiziksel arzularının ve bağlılıklarının da bir yansımasıdır. Birbirlerine olan çekimlerini keşfettikçe, cinsel enerjilerinin ilişkilerini nasıl etkilediğini anlamaya başlarlar.Joshua Tree'nin huzurlu ve sessiz atmosferi, çiftin birbirlerine odaklanmalarını kolaylaştırır. Birlikte geçirdikleri zaman, duygusal olarak daha da yakınlaşmalarına ve bedensel arzularını daha derinlemesine keşfetmelerine olanak sağlar. Bu deneyim, cinselliği salt fiziksel bir eylemden ziyade duygusal bir bağlantı ve paylaşım olarak görmelerine destek olur.
 • 1 saat 32 dk
 • IMDb 5.3
 • 1.057
 • 0
Camille 2000 izle
İncele
Camille 2000 izle
Orjinal Dil
Camille 2000 (1969) yapımı İtalyan-Fransız ortak yapımı erotik ve dram filmidir. Usta film yönetmeni Radley Metzger'in kaleme aldığı yapımda başarılı yazar. Alexandre Dumas'nın ünlü romanı "Camille" temel alınarak, 1960' lı yıllara uyarlanan erotik temalı versiyonudur. Film, Zengin ve saygın bir işadamı olan Armand'ın Paris'e iş seyahati nedeni ile gitmesi ve orada tanıştığı ve aşık olduğu güzel bir kadın olan Marguerite Gautier ile olan ilişkisini konu alır. Armand, Margueriteyi ilk gördüğü anda aşık olmuş fakat onun hakkında en ufak bilgi sahibi değildir. Aslında gündüzleri yarı zamanlı bir işte çalışan geceleri ise eskortluk yapan bir kadına aşık olmuştur. Cinselliği ve duygusal çatışmalarını işlerken, sinema severlere görsel olarak çarpıcı sahneler ve erotik unsurlar içerir. 1969'lu yılların o dönemlerini ele alacak olursak sahneleri, kostümleri ve müziği dikkat çektiğini açık ve net şekilde görebiliriz.
 • 1 saat 32 dk
 • IMDb 5.4
 • 1.155
 • 0
La débauche (1971) izle
İncele
La débauche (1971) izle
Orjinal Dil
Pierre, iyi bir kariyer planı oluşturmuş ve bunda başarılı elde etmiş serbest bir moda fotoğrafçısıdır. İşinde her ne kadar iyi olsa da, evliliğinde çok iyi olduğu söylenemez. Eşi uzun yıllar boyunca mankenlik yapmış evlendikten sonra artık bu mesleğini bırakarak ev kadını olmuştur. Fakat monoton geçen bu süreç onu oldukça canını sıkmaktadır. Yakın bir arkadaşınında katılacağı partide bir araya gelen çiftler birbirlerinden gizli şekilde kaçamak yapmaya başlar. Erotik ve romantik sahnelerin yer aldığı "La débauche (1971)" orijinal dil seçeneği ile seyirci karşısına çıkıyor.
 • 1 saat 25 dk
 • IMDb 5.6
 • 7.196
 • 0

erotik film

Günümüzde bir çok kategori altında yüzlerce hatta binlerce sinema filmi yer alıyor. Bunların içerisinde erotik film yapımları en çok talep gören ve izlenenler arasında zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Erotik filmler denildiğinde bunu ön yargılı yaklaşmak yerine dram ve bir çok yapımın içerisinde +18 türü filmlerinde yer aldığı gerçeğini unutmamak gerekiyor. Ön yargılı davranmak ve eleştirme yapmadan önce Erotik kelimesinin ne anlama geldiğini iyi bilmek gerekiyor. Bu yüzden sizlere burada detaylı bilgi vermek istedim. sex filmleri-- 18 filmler--Erotik Film izle--betist - onwin giriş - 1xbet giriş - megapari - trbet - casino siteleri-betorder - tarafbet-bahiscom-tipobet- sahabet - en iyi casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - netsnippets.com

+18 filmler

Öncelikle Erotik kelimesinin Fransız kökenli bir kelime olduğunu bilmenizi isterim. TDK'ye göre cinsel duyumlar veya onlara bağlı olan duyumların uyandırılmasını ifade etmektedir. Erotik kelimesinin diğer anlamaları ise şu şekilde; Kösnül, şehvani ve şehevidir. Erotik film izleyicilerin cinsel hayatına ne kadar dokunuyor en çok merak edilen konuların arasında yerini alıyor. Bunun cevabını ise şu şekilde açıklayabiliriz. Neticede izlediğimiz bir çok sinema filminin senaryosu kurgu üzerine kurulmuştur. Bu yüzden erotik içerikli yapımlardaki sahneler gerçek hayatlar ile mukayese edilmese de izleyicinin ilişki hayatı renklendirebiliyor. Her ne kadar bu tarz filmlere bir çok kişi ön yargılı davranıyor olsa da, bu durumun doğru olmadığı düşüncesindeyim. erotik filmlerErotik sinema filmlerine bakış açısı ve yorumlama durumuna göre özetleyebilirsiniz. Örneğin iki türlü bakış açısı üzerinden yorumlayacak olursak. Birincisi ahlaksız bir film diyebiliriz. Diğer bir bakış açısı ile monoton bir ilişkiyi renklendirmek amacı ile izlenebilir. Yani birden fazla bakış açısı ve kişinin yorumlaması ile farklı mesajlar ortaya çıkabilir. Sizlerde sitemizden yüksek görüntü kalitesinde erotik film izlemek istiyorsanız +18 film türünde yer alan kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. escort antalya- antalya escort- istanbul escort- escort ümraniye- ümraniye escort bayanlar- ankara escort bayan- gaziantep escort- gaziantep escort- ankara escort- bodrum escort-