Almanya
Last Summer +18 film izle
İncele
Last Summer +18 film izle
Orjinal Dil
2023 Yılı Almanya ve Fransan'nın ortak yapımı "Last Summer" karısının ölümünden sonra dul iki kızı olan Anne isimli kadınla evlilik yapan Pierren'in hikayesini ele alıyor. Pierre, orta yaşların başlarında 18 yaşına yeni girmiş Theo ile yaşamını sürdürmektedir. Evlenmeye karar verdiğinde ise oğlununda kendisi ile yaşaması gerektiğini bilmesini ister. Bölgede isminden sıklıkla bahsettiren Anne, yeni evlilik yaptığı adamın oğlundan hoşlanmaya başlar. Kocasının işte olduğu zamanlarda ikili dahada yakınlaşmaya başladığında bu durum kontrol çıkar.
 • 1 saat 45 dk
 • IMDb 5.6
 • 1.739
 • 0
Heaven in Hell 2023 izle
İncele
Heaven in Hell 2023 izle
Orjinal Dil
2023 Almanya yapımı olan "Heaven in Hell" Olga ve Maks'in yaşadığı sıradışı ilişkiyi ele alıyor. İkili arasındaki ciddi yaş farkı birbirlerine aşık olmasına engel olmadığı gibi etrafındaki insanların düşüncelerini çok fazla önemsemezler. Maks işinde başarılı bir genç adamdır. Aynı zamanda yakışıklı, günü birlik ilişkilerden yana tercihini kullanmaktadır. Köklü bir pazarlama şirketinin üst düzey yönetici olan genç adam, Olga adındaki orta yaşlarda bir kadınla tanışır. Aralarında yaklaşık olarak on beş yaş vardır. Her ne kadar bir çok kadınla ilişki yaşaması ve deyimli olmasına rağmen Maks, olgaya karşı farklı bir ilgi duymaktadır. İkili arasında yaşanan gizemli erotizm dolu hikaye sizlerle oluyor.
 • 1 saat 23 dk
 • IMDb 5,2
 • 3.373
 • 0
20 Gece ve Yağmurlu Bir Gün izle
İncele
20 Gece ve Yağmurlu Bir Gün izle
Orjinal Dil
20 Gece ve Yağmurlu Bir Gün - "20 nuits et un jour de pluie" Anılarından kaçmak için Fransa'dan uzakdoğuya doğru yolculuğa çıkan kadınla, sevdiği her şeyi geride bırakarak Paris'e gelen bir adamın yolları kesişir. Bu tutku dolu hikayeyi ele aldığımızda, Vietnam'ın esrarengiz sokaklarıyla Paris'in romantizmi arasında geçen 20 gece ve yağmurlu bir gün, unutulmaz bir aşkın filizlendiği zaman dilimini yansıtır. Ünlü isim Lam Le'nin yönetmenliğindeki bu etkileyici erotik film, geçmişin gölgelerinden sıyrılan iki ruhun destansı buluşmasını anlatıyor.
 • 1 saat 34 dk
 • IMDb 5,9
 • 1.388
 • 0
Shanghai Baby izle
İncele
Shanghai Baby izle
Orjinal Dil
Tutku dolu yazar Coco, eserleri ile bir çok okuyucunun ilgisini çekmeyi başaran yazarlar arasında yerini almıştır. Heyecan ve tutkulu bir yazarın yaşadığı hayatını konu alan "Shanghai Baby" adlı yapımda Şangay kentine duymuş olduğu ilgiyi, kendiliğinden gelişen aşk hayatını konu almaktadır. Coco, romanının sonlarına yaklaşırken onun en büyük ilham kaynağı Şangay kentinin haraketliliği olmuştur. Kendin hareket dolu yaşamlarını uzaktan gözlemleyen ve farklı bir bakış açısı yaratan yazar, romanının sonunda yaşantısınıda ele alacaktır. Sıradan bir Şangay gecesinde bölgenin en popüler gece klüplerinden birinde eğlenmek isteyen Coco, iki farklı görüşte adam ile tanışır. Aslında onun için seks zevklerden öte duygusal birlikteliktir. Genç adamlardan biri Çinli Tiantian, diğeri ise Berlinde yaşamını sürdüren Mark adında biridir. İki erkek farklı özelliklere sahip olsa da, Coco ikisininde farklı hislerine davranış biçimlerine duygusal anlamda yakınlaşma başlar. "Shanghai Baby" genç azimli bir yazar olan Cocon'un iş hayatının yanı sıra ona iyi gelen seçimleri nasıl aldığını tüm çıplaklığı ile anlatıyor. Hayatına iki farklı özellikleri bulunan adam ile bir dönem sürdürmesi ve yaşadıklarını aktarıyor.
 • 1 saat 36 dk
 • IMDb 5,8
 • 1.091
 • 0
The Driver 2003 izle
İncele
The Driver 2003 izle
Orjinal Dil
2003 Abd yapımı olan "The Driver" erotik ve dram türünde yerini alıyor. Film, Gece vardiyasında genç bir otobüs şoförü olan Kiki için, yaşamın karanlık yüzüne tanıklık etmek sıradan bir durum haline gelmiştir. Hayatı son derece monoton ilerleyen genç kızın, her vardiyada direksiyonu çevirerek, acı dolu anların şahidi olur. Ancak Kiki'nin kaçış kapısı, sıcak tutkuların hakim olduğu erotik rüyalar dünyasıdır. Bu rüyalarda, farklı kimliklere bürünebilir ve polis, şık bir doktor veya hatta bir milyoner playboy olarak kendini yeniden yaratabilir. Sadece bu rüyaların içinde arzulanır ve en çekici güzellikler onun için tutkulu bir şekilde yanıp tutuşur. Bu film, gerçek dünyanın sınırlarının ötesindeki duygusal yolculuğu ve tutkulu arzuları anlatan etkileyici bir deneyim sunuyor. Daha fazla bilgi için film kaynaklarına başvurabilirsiniz.
 • 1 saat 32 dk
 • IMDb 5.9
 • 1.146
 • 0
Devotion 2003 izle
İncele
Devotion 2003 izle
Orjinal Dil
Devotion 2003, Umutsuzluğun pençesinde, Anja kendini bir köprüden aşağıya bırakmaya hazırlanırken, Henry tesadüfen oradan geçer. Anja'yı yanlışlıkla bir fahişe sanarak, onu evine davet eder. Anja, önce Henry'nin sandığı gibi davranır ve dış dünyaya intihar girişiminin gerçek nedenlerini açıklamayı reddeder. İkili, garip ve karmaşık oyunlar oynamaya başlar, tuhaf cinsel ilişkiler içine girerler. Bu durum, Anja'nın kaçma çabalarına yol açar, ancak Henry onu engeller. Zamanla, Henry'nin ısrarıyla, Anja nihayet Lilly hakkında konuşmaya başlar; Lilly tecavüze uğrayıp ardından birini öldürmüştür ve bu olay Henry'de, Lilly'nin ve Anja'nın aynı kişi olduğu yanılsamasını yaratmıştır. Zihinsel oyunlar artarak devam eder ve bu süreçte ikili bir şekilde birbirlerine yakınlaşırlar.Zihin oyunlarından geçip, kırık ruhlar birbirini onararak yeni bir başlangıca adım attılar.
 • 1 saat 22 dk
 • IMDb 5,7
 • 1.738
 • 0
Gözleri Tamamen Kapalı izle
İncele
Gözleri Tamamen Kapalı izle
Türkçe Dublaj
Eyes Wide Shut - Gözleri Tamamen Kapalı, 1999 yapımı Stanley Kubrick'in son filmidir. Film, Arthur Schnitzler'in "Traumnovelle" adlı eserinden uyarlanmıştır.New York'ta yaşayan, üst sınıf bir hekim olan Dr. William Harford (Tom Cruise) etrafında döner. Karısı Alice (Nicole Kidman) ile birlikte mutlu bir hayat yaşamaktadır. Bir gece, bir partiye katıldıklarında, Alice'in bir müzisyenle flört ettiğini öğrenir. Bu olay, William'ın cinsel kıskançlık ve iç dünyasındaki farklı dürtülerle yüzleşmeye başlamasına neden olur.Alice'in itirafları ve eşinin cinsel dürtülerle dolu geçmişine dair kafasında oluşan sorular, Dr. Harford'ı şaşırtıcı ve gizemli bir cinsel alt kültüre doğru bir yolculuğa iter. Bu yolculukta, gizli ve şaşırtıcı seks partilerine ve erotik olaylara tanık olur. Bu sıradışı dünyaya adım attıkça, günlük yaşantısının dışında gizemli ve tehlikeli bir gerçekliğin farkına varır.Film, cinselliğin ve arzunun insan zihnindeki karmaşıklığı, gücü ve zayıflığını ele alırken, toplumun yüzeyindeki sıradan hayatların altında yatan tuhaf ve karanlık yönleri araştırır. Erotik ve psikolojik bir gerilim olarak nitelendirilen "Gözleri Tamamen Kapalı," Stanley Kubrick'in stilistik imzasını taşıyan bir film olarak, seyirciyi derin düşüncelere sürükleyen, gizemli ve anlaşılması zor bir yapıttır.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5,8
 • 1.245
 • 0
Sliver 1993 izle
İncele
Sliver 1993 izle
Türkçe Dublaj
Erotik yapımlar arasında en çok ilgi gören filmlerden biri olan Sliver, 1993 yılında izleyici karşısına çıktı. Baştan çıkarıcı seks sahnelerin izleyicilerini ekran karşısına kilitleyen Sliver, Türkçe dublaj seçeneği bulunuyor. Büyük bir şirketin yayın yönetmeni olan genç bir adamın cinayetinden apartmanda yaşayan gizemli kadın sorumlu tutulur. Cinayetin arkasındaki sır perdesini aralamak için polis memuru görevlendirilir. Genç kadın oldukça akıllı ve oyunu kuralına göre oynadığından polisi kendisine aşık ederek dikkatini dağıtmak ister. Yaşanan bu cinayetin arkasındaki sır perde gün yüzüne çıkacak mı ? izleyip göreceğiz. Keyifli seyirler.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5,7
 • 1.261
 • 0
Gençlik Ateşi – Havoc izle
İncele
Gençlik Ateşi – Havoc izle
Türkçe Dublaj
Gençlik Ateşi – Havoc erotik türünde sinema severler karşısına çıkan yapımda elit bir ailenin güzel kızının şımarık hayatını konu alıyor. Allison Lang, aileden gelen zenginlik ve imkanlar karşısında fazla şımarmış arkadaşları tarafından fazla önemsenmeyen biridir. Sıradan bir gün elit yaşantıdan farklı bir seçim yapmaya hayatına bir nebze olsun heyecan katmaya karar veren genç kız sonucunun nereye gideceğinden habersizdir. Los Angeles’ın güneydinde gettoda eğlenip kafa dağıtmak isteyen gençler ile bir araya gelen güzel kız çete liderinin yaptırımları ile karşı karşıya kalır. 2005 Almanya ve Amerikan'ın ortak yapımı olan Gençlik Ateşi – Havoc filmini Türkçe dublaj dil seçeneği ile karşımıza çıkıyor.
 • 1 saat 34 dk
 • IMDb 6,5
 • 1.463
 • 0
Memories of My Melancholy Whores izle
İncele
Memories of My Melancholy Whores izle
Orjinal Dil
Memories of My Melancholy Whores erotik filminde yaşlı bir muhabirin hayat öyküsünü mercek altına alıyor. David gençlik yıllarında oldukça aktif ve sahada başarılı bir muhabirdir. Ünlü bir kariyer geçmişi olan adam artık 70'li yaşların başlarında emekliliğin tadını çıkarmaktadır. Çapkın hayatı onun eşinden ayrılmasına ve tek kalmasına sebep olurken, günü birlik ilişki yaşamak birinci önceliği olmuştur. Artık yaşlı bir adam olsa da, kendisinden yaşça küçük olan kızlar ile birliktelik yaşar. Onları ikna etmenin tek yolu zenginliği olduğunu bilen David, 20'li yaşların başlarında Hindistan asıllı kıza aşık olmuştur. Genç kızı elde edebilmek için her yolu deneyen David'in hikayesini konu almaktadır. Erotik sinema severlerin büyük bir beğeniyle izlediği yapımlar arasına yer alan Memories of My Melancholy Whores orijinal dil seçeneği ile karşımıza çıkıyor.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 6,5
 • 1.282
 • 0
Saplantı – Plush izle
İncele
Saplantı – Plush izle
Türkçe Dublaj
Genç bir Rock müziği tutkunu erkek kardeşi ile birlikte müzik yapar. Kardeşinin bir kaza sonucu yaşamanı kaybetmesi genç kadının hayatını darma duman eder. Evli iki çocuğu olan kadın kocası ile sıklıkla problem yaşamaktadır. Kardeşinin ölümü, içinde bulunduğu sorunlar her geçen gün çekilmez hale geldiğinde gizemli bir gitarist ile tanışır. Evan evli bir kadın iki çocuk annesi olmasına rağmen yaşadığı hayatı geride bırakmada kararlıdır. 2013 yapımı olan Saplantı – Plush yüksek görüntü kalitesi ve Türkçe dublaj seçeneği ile erotik yapımı izleyebilirsiniz.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5.9
 • 1.537
 • 0
Carried Away izle
İncele
Carried Away izle
Orjinal Dil
Carried Away erotik filminde işinde son derece başarılı olan öğretmenin hikayesini konu alıyor. Joseph Svenden, saygın bir öğretmen olsa da, aslında seks hayatına oldukça çok düşkündür. Durum böyle olunca günü birlik ilişkiler onu daha fazla tatmin ediyor. Dul bir kadınla geçici süreli ilişkisini henüz 18'li yaşlarına yeni adım atan öğrencisi Jesica için sonlandırıyor. Olgun kadınlar onun öncelikli seks partnerleri olsa da, bazen farklı seçimlerde yenilenmesini sağlıyor. Erotik sahnelerin izleyicileri ekranlar kaşısına kilitlediği Carried Away orijinal dil seçeneği ile karşımıza çıkıyor.
 • 1 saat 33 dk
 • IMDb 5.9
 • 1.648
 • 0

erotik film

Günümüzde bir çok kategori altında yüzlerce hatta binlerce sinema filmi yer alıyor. Bunların içerisinde erotik film yapımları en çok talep gören ve izlenenler arasında zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Erotik filmler denildiğinde bunu ön yargılı yaklaşmak yerine dram ve bir çok yapımın içerisinde +18 türü filmlerinde yer aldığı gerçeğini unutmamak gerekiyor. Ön yargılı davranmak ve eleştirme yapmadan önce Erotik kelimesinin ne anlama geldiğini iyi bilmek gerekiyor. Bu yüzden sizlere burada detaylı bilgi vermek istedim. sex filmleri-- 18 filmler--Erotik Film izle--betist - onwin giriş - 1xbet giriş - megapari - trbet - casino siteleri-betorder - tarafbet-bahiscom-tipobet- sahabet - en iyi casino siteleri - deneme bonusu veren siteler - netsnippets.com

+18 filmler

Öncelikle Erotik kelimesinin Fransız kökenli bir kelime olduğunu bilmenizi isterim. TDK'ye göre cinsel duyumlar veya onlara bağlı olan duyumların uyandırılmasını ifade etmektedir. Erotik kelimesinin diğer anlamaları ise şu şekilde; Kösnül, şehvani ve şehevidir. Erotik film izleyicilerin cinsel hayatına ne kadar dokunuyor en çok merak edilen konuların arasında yerini alıyor. Bunun cevabını ise şu şekilde açıklayabiliriz. Neticede izlediğimiz bir çok sinema filminin senaryosu kurgu üzerine kurulmuştur. Bu yüzden erotik içerikli yapımlardaki sahneler gerçek hayatlar ile mukayese edilmese de izleyicinin ilişki hayatı renklendirebiliyor. Her ne kadar bu tarz filmlere bir çok kişi ön yargılı davranıyor olsa da, bu durumun doğru olmadığı düşüncesindeyim. erotik filmlerErotik sinema filmlerine bakış açısı ve yorumlama durumuna göre özetleyebilirsiniz. Örneğin iki türlü bakış açısı üzerinden yorumlayacak olursak. Birincisi ahlaksız bir film diyebiliriz. Diğer bir bakış açısı ile monoton bir ilişkiyi renklendirmek amacı ile izlenebilir. Yani birden fazla bakış açısı ve kişinin yorumlaması ile farklı mesajlar ortaya çıkabilir. Sizlerde sitemizden yüksek görüntü kalitesinde erotik film izlemek istiyorsanız +18 film türünde yer alan kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. escort antalya- antalya escort- istanbul escort- escort ümraniye- ümraniye escort bayanlar- ankara escort bayan- gaziantep escort- gaziantep escort- bodrum escort-